Jaunumi

Iesākot 2021.gada sezonu
16.04.2021

Nesen Rīgas ostā SIA "KS Terminal" piegādājām kārtējo kuģi ar granīta šķembām, lai nodrošinātu kvalitatīvu inerto būvmateriālu piegādi Latvijas infrastruktūru projektiem – ceļu, dzelzceļa un tiltu būvēm. Materiāls - 24 058 tonnas tika saražots un iekrauts mūsu uzņēmuma raktuvēs 🇳🇴 DC Resources Norway.

Esam gatavi 2021.gada sezonai!

Noslēdzot 2020.gadu
04.01.2021

2020.gads ar saviem izaicinājumiem ir ieviesis daudz jauninājumu ikvienam uzņēmumam. Attālināts darbs, digitālas online konferences un video tikšanās ar klientiem šodien jau ir pierasta ikdienas kārtība.
Pielāgošanās situācijai un sadarbību paplašināšana ir sekmējusi kārtējo dinamisko DC Resources Baltics darbības gadu. Ir noslēgtas jaunas sadarbības un papildināts piedāvāto produktu klāsts. Inertie būvmateriāli piegādāti VAS "Lidosta Rīga" dažādiem projektiem, Jūrmalas šosejas būvdarbiem, Salu tilta rekonstrukcijai, Marijas un A.Čaka ielas atjaunošanas darbiem un citiem infrastruktūras būvprojektiem.
Ir lauzti arī rekordi- šogad sasniegts lielākais izvestā materiāla apjoms no KS Termināla noliktavas vienas darba dienas laikā - vairāk nekā 2000,00 tonnu. Tas ir gandrīz 100 kravas auto uzkrauti un nosvērti 8 h ietvaros.
Decembrī KS Terminālī sagaidījām 125-to kuģi- “Stornes” ar granīta šķembām. Šī piegāde bija īpaša, jo šis FFPV (flexible fall pipe vessel) ir viens no modernākajiem kuģiem pasaulē, nodrošinot šķembu ieklāšanu jūrā ar precizitāti līdz 20 cm, un tas ir kilometra+ dziļumā!

Sakām paldies par 2020. gadu un 2021. gadā novēlam neatlaidību un optimismu.

 

Oficiālais Dolomitas AB pārstāvis Latvijā
30.06.2020

Dolomitas AB un Group De Cloedt / DC Resources ir veiksmīgi sadarbības partneri jau vairāk kā 10 gadus, piegādājot minerālmateriālu lielākajiem infrastruktūras projektiem Lietuvā.
Turpinot un attīstot mūsu savstarpējās attiecības, priecīgi paziņojam par nākamo sadarbības soli.
DC Resources Baltics kļūst par oficiālo pārstāvi Dolomitas AB Latvijas tirgū, paplašinot piedāvājuma klāstu ar augstas klases dolomīta šķembām. 
Tas ievērojami papildina DC Resources Baltics produktu klāstu, nodrošinot klientu vajadzības dažādiem projektiem ar augstas kvalitātes inertajiem būvmateriāliem.

Lūdzam sazināties, lai saņemtu atbildes par produktiem, kvalitāti vai piegādi.

Oficiālā Dolomitas AB un DC Resources Baltics SIA sadarbības vēstule  pdf

 

Noslēdzot 2019. gadu
30.12.2019

Ir pavadīts vēl viens dinamisks un sekmīgs gads granīta šķembu piegādē. 
Sadarbībā ar mūsu ražošanas speciālistiem, esam spējuši nodrošināt labus granīta šķembu tehniskos parametrus, lai izpildītu prasības dažādiem projektiem.
Kopumā Latvijā šogad esam piegādājuši gandrīz 300 000 tonnu dažādu frakciju granīta materiāla. Esam piedalījušies tādos lielos projektos, kā "Salu tilta kompleksa pārbūve", "Valsts galvenā autoceļa rekonstrukcija (A10)", "Starptautiskās lidostas “Rīga” pievedceļa (P133) pārbūve" un citos. 
Kopā Baltijā piegādātais granīta šķembu apjoms pārsniedz 800 tūkstoši tonnu, to piegādei izmantoti gandrīz 100 kuģu reisi.

Vēlamies pateikties par sniegto uzticību mums, izvēloties mūs par Jūsu piegādātāju un sadarbības partneri. Ar aizrautību veramies nākamajā gadā, lai izvirzītu jaunus mērķus un sasniegtu jaunas virsotnes. Mēs vēlam panākumus un neizsīkstošu darba sparu Jaunajā 2020.gadā!

Laimīgu Jauno 2020.gadu!