dcresources logo

Par mums

DC Resources Baltics

DC Resources ir viens no lielākajiem granīta šķembu ražotājiem un piegādātājiem Ziemeļeiropā, nodrošinot augstas kvalitātes inerto būvmateriālu piegādes no ražotnēm Norvēģijā. Sadarbojoties ar partneriem Baltijas valstīs, DC Resources Baltics SIA (iepriekš Yeoman Latvia) aktīvi piegādā būvmateriālus projektiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā jau no 1999.gada. No 2012.gada uzņēmums nodrošina granīta šķembu piegādi no saviem termināliem Rīgā (KS Terminal) un Tallinā (Muugas osta). 2017.gadā pievienojoties Group De Cloedt, uzņēmuma pozīcijas tirgū nostiprinās, produktu klāstu papildinot ar granīta šķembām no Eikefet, Seljestokken raktuvēm, kā arī materiāliem hidrobūvēm no Eidsnes raktuvēm. Ik gadu, nodrošinot pilnu materiālu klāstu- ceļu, tiltu, dzelzceļa un hidrobūvju celtniecībai, uzņēmums saviem klientiem Baltijas valstīs piegādā līdz 1,3 miljoniem tonnu inerto būvmateriālu.
Kļūstot par daļu no Group De Cloedt, DC Resources Baltics aktīvi sāk darboties arī citos segmentos:

  • minerālmateriālu ieguvi no jūras atradnēm;
  • vides projektos, piedaloties teritoriju sanācijas projektos un piesārņotas augsnes attīrīšanā Baltijā, gan arī veicot šos darbus rūpnīcās Kopenhāgenā un Gentē.

Mēs varam realizēt projektus un uzdevumus neatkarīgi no to lieluma vai veida

Mēs esam daļa no Beļģijas Group De Cloedt, kurai ir departamenti Beļģijā, Nīderlandē, Vācijā, Lielbritānijā, Latvijā, Francijā, Holandē, Norvēģijā un Polijā. Vairāk nekā 500 darbinieku, 20 kuģi un gada apgrozījums pārsniedz 280 miljonus eiro. Tā ir Jūsu garantija, ka mēs spēsim tikt galā ar visiem uzdevumiem!

Mūsu grupas uzņēmumi citās valstīs:

Dānija ➯dcresources.eu
Norvēģija ➯dcresources-norway.eu
Polija ➯kruszywo.net
Lielbritānija ➯dcaggregates.co.uk
Vācija ➯dcresources.de

Pievienojieties mums, veidojot labākos iespējamos nākotnes risinājumus - sāksim šodien!