dcresources logo

Ražošana

Pamatinformācija

Granīta ieguves un oriģinālās atļaujas šajā vietā meklējamas 1872. gadā, pirmā drupināšanas iekārta tika uzstādīta 1971. gadā, bet nākamais nozīmīgais ieguldījums tika veikts 1982. gadā.
Uzņēmums darbojas kā DC Eikefet Aggregates AS, kura īpašnieki ir Beļģijas Grupa De Cloedt, kuriem pieder 100% akciju. Karjers darbojas ciešā sadarbībā ar citiem Norvēģijas De Cloedt karjeriem Halsvik (DC Halsvik Aggregates AS) un Seljestokken (NSE AS).

Tirgus

Karjeram ir dota atļauja iegūt vēl 200 miljonus tonnu, ar iespēju apjomu palielināt. Pēdējos gados uzņēmuma ražošanas un pārdošanas apgrozījums bija aptuveni 2 miljoni tonnu gadā. Tā kā Norvēģijas piekrastes karjeru izstrādes nozare ir attīstījusies un nostabilizējusies, Eikefet karjers ir nodrošinājis noteiktu pozīciju visā Ziemeļeiropas reģionā, gan arī Krievijas piekrastes reģionos.
Uzņēmuma īpašnieki ir veikuši ieguldījumus nākotnei, un, tā kā arvien pieaug bažas par vidi, jaunu karjeru atvēršanas un attīstīšanas iespējas ir kļuvušas ierobežotas.
Eikefet piedāvā neierobežotu piekļuvi Osterfjorden, un tai ir 2 ekskluzīvas piestātnes ar atļauju darboties visu diennakti.

Papildu informācijai par DC Eikefet Aggregates :
www.dcresources-norway.eu